Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

OGŁOSZENIE O KONKURSIE DLA SZKÓŁ NA NALEPSZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ

Z przyjemnością informujemy  o rozpoczęciu realizacji projektu pt. ,, Konkurs dla szkół na najlepszą stronę internetową www o kulturze i zabytkach gminy Wiślica” dofinansowanego przez Ministra Kultury w ramach Programu Operacyjnego ,, Rozwój Inicjatyw Lokalnych”.

 Konkurs na najlepszą stronę internetową www o kulturze i zabytkach gminy Wiślica  będzie się składał z trzech kategorii:

- przeznaczony dla szkół z terenu gminy – klasyfikacja ogólna

- dla uczniów Gimnazjum – klasyfikacja indywidualna

- dla uczniów Szkoły Podstawowej – klasyfikacja indywidualna.

Uczniowie muszą przygotować stronę, która  powinna zawierać informacje o naszej gminie (o kulturze, zabytkach, tradycjach). Zawartość prezentowanych stron powinna dotyczyć naszego regionu ,, Ponidzia’’, widzianego oczami ucznia przede wszystkim jego historii, kultury, przyrody, turystyki, zabytków, tradycji. Na stronie powinna być zamieszczona informacja na temat swojej szkoły, zaprezentować szkołę jako całość społeczną, jej sukcesy, osiągnięcia, przedstawić szkołę w swych działaniach, które wyróżniają ją spośród innych szkół.

Do konkursu mogą być zgłoszone strony www przygotowane przez  uczniów pod kierunkiem nauczycieli, a także strony przygotowane przez indywidualnych uczniów waszej szkoły.

Zgłoszenia stron www do konkursu dokonuje dyrekcja szkoły lub w jej imieniu nauczyciel informatyki w Urzędzie Gminy w Wiślicy ul. Batalionów Chłopskich pok. Nr 10.

Bardzo serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie gdyż dla szkół które przygotują najlepsze strony internetowe jury przyzna nagrody w postaci sprzętu komputerowego oraz nagrody indywidualne dla uczniów w postaci książek.

Termin zgłaszania gotowych stron internetowych upływa z dniem 30 listopada 2005

Więcej informacji w Urzędzie Gminy w Wiślicy, ul. Batalionów Chłopskich  pok. nr 10 lub pod numerem telefonu (041) 379-21-06 w.35 13