Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

INFORMACJA DLA ROLNIKÓW

Celem programu jest dostarczenie rolnikowi wysokiej jakości sprzętu komputerowego, który umożliwi mu przez Internet dostęp do informacji o programach i funduszach wspomagających sektor rolny oraz ułatwi zarządzanie i rozliczanie otrzymanej pomocy publicznej. Poprawi się tez dostęp do komputerów przez uczące się dzieci rolników.

W ramach programu dostępne są używane nowe komputery gotowe do pracy w Internecie. Są to komputery klasy Pentium III 500 MHz, z pamięcią 128 MB, Dyskiem 6 GB, napędem dyskietek, napędem CD-ROM, kartą modemowo-faksową, klawiaturą, myszką, monitorem kolorowym 17”. Zestaw kosztuje 890 zł brutto. Komputery wyposażone są w oprogramowanie umożliwiające dostęp do Internetu, pisanie pism, wykonywanie obliczeń, wysyłanie i przyjmowanie wiadomości.

 

Zapotrzebowanie na komputery należy przesyłać:

- faksem na nr (077) 465-27-78

- mail’em:

-pocztą na adres: Janusz Górnik, Związek Powiatów Polskich,33-300 Nowy Sącz 1, skrytka pocztowa 119.

 

W zapotrzebowaniu trzeba podać swoje dane dużymi literami: Imię i nazwisko /NIP / Kod i miejscowość / gmina / powiat / ulica i nr domu / telefon i fax z numerem kierunkowym /. Jeżeli zamawiającym jest firma prosimy o podanie takich danych jak do faktury.

 

Wszelkie pytania dotyczące programu należy kierować do Pana Janusz Górnika z Biura ZPP pod numer tel. 0-696 463 819 lub e-mailem: jg@zpp.pl